Comisii
Activităţi
Susţineţi !
Disney
Elevii școlii noastre au organizat vineri o zi de Disney în cadrul căreia fiecare a prezentat sau a ilustrat personajul său preferat. Evenimentul s-a desfășurat într-o atmosferă deosebită, plină de creativitate, culoare și bucurie. Entuziasmul și imaginația elevilor au fost cu adevărat remarcabile, contribuind la o experiență plăcută și la consolidarea spiritului de comunitate, care va rămâne mult timp în amintirea noastră.

