Săptămânii legumelor şi a fructelor
A fost bine să fii din nou bun! 😊 În cadrul "Săptămânii legumelor şi a fructelor", elevii și profesorii de la Școala Gimnazială “Bendek Elek” au încântat cinci familii nevoiașe cu legume și fructe. Vă mulțumim frumos pentru donații și vă dorim un Crăciun liniștit și binecuvântat!


